Dzień bez plecaka

Dzień bez plecaka” to ogólnopolska inicjatywa, która pobudza kreatywność uczniów. Najczęściej organizuje się ją na początku wiosny i nie inaczej było również w naszej szkole.

Zabawa jest prosta – trzeba przyjść do szkoły ze wszystkimi niezbędnymi rzeczami, jak książki, zeszyty i przybory szkolne, ale zamiast tradycyjnego plecaka trzeba użyć… no właśnie, tutaj kreatywność może być ogromna!

Jak pokazali uczniowie naszej szkoły, za plecak równie dobrze może posłużyć sklepowy koszyk, skrzynka na narzędzia, pojemnik na ciasto, wózek dziecięcy, taczka, mikrofalówka, grill, miś, spodnie, opona i mnóstwo innych rzeczy.

Samorząd Uczniowski, który był organizatorem tej akcji w naszej szkole ogromnie dziękuje wszystkim za udział i świetną zabawę!