Dzień Pluszowego Misia

W czwartek 23 listopada br. w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Dzieci z klas I-III oraz przedszkola mogły przynieść swojego ulubionego pluszowego przyjaciela. Widzieliśmy misie małe, duże, brązowe, białe, z łatką, kokardką itd. Wszystkie były piękne i niezwykłe. W tym wesołym dniu na dzieci czekało wiele atrakcji. Poznały historię narodzin tej najpopularniejszej, najmilszej dziecięcej zabawki. Następnie uczniowie prezentowali swoje ulubione misie, wykonali poranną gimnastykę z maskotką, uczestniczyli w grach i zabawach. Czas umilał nam DJ Lutek, puszczając „misiowe” utwory. Gościem specjalnym był Miś Bruno. To biały, ogromny, pluszowy niedźwiadek, który zaprezentował wyjątkowe tańce oraz brał udział i zachęcał do zabaw muzyczno - ruchowych. Wprawił dzieci w wesoły nastrój, radość uczestników była ogromna. Pod koniec wizyty wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcia. Na zakończenie tego milutkiego święta, każdy uczeń otrzymał „małe co nieco”, czyli słodki poczęstunek w postaci ciastka biszkoptowego „Lubisie”, herbatników, lizaka w świątecznym opakowaniu, cukierków, soczku, owocu, frytek oraz „misiową” przypinkę.

Ten dzień był pełen radości, świetnej zabawy i dostarczył uczestnikom miłych wrażeń.

Dziękujemy za zaangażowanie.