- Odwiedziny: 846086
- Do końca roku: 277 dni
- Do wakacji: 84 dni
Szkoła Podstawowa im. dra Aleksandra Majkowskiego w Nowej Karczmie
stypendia
Lista uczniów, którym przyznano stypendium – nagrodę za wyniki w nauce w roku szkolnym 2016/17
Klasa |
Uczeń |
Średnia |
II b |
Michał Barton |
5,41 |
|
Paulina Trzebiatowska |
5,41 |
IIIa |
Maria Jakusz |
5,50 |
|
Nikola Macholla |
5,33 |
Lista stypendystów nagrodzonych za wyniki w nauce w roku szkolnym 2015/2016
- Michał Barton
- Martyna Bulczak
- Maria Jakusz
- Mateusz Kowalewski
- Julia Pałkowska
- Paulina Trzebiatowska
Lista stypendystów nagrodzonych za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2015/2016
Michał Myszka /Gimnazjum w Nowej Karczmie - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego/
Lista stypendystów nagrodzonych za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2015/2016
- Wiktor Smuczyński
- Kacper Parszewski
- Mateusz Jach
- Witold Bieliński
- Miłosz Guse / III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej w Gdyni – III miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Piłce Ręcznej/
Lista uczniów, którym przyznano stypendium – nagrodę za wyniki w nauce w roku szkolnym 2014/15
Maria Jakusz (Ia) |
Paulina Breza (IIa) |
Mateusz Kowalewski (II b) |
Julia Pałkowska (IIb) |
Adrianna Stefańska (IIIa) |
Amadeusz Słobodziński (III a) |
Roksana Myszk (III a) |
Kamila Cylkowska (III a) |
Milena Lewandowska (III b) |
Lista uczniów, którym przyznano stypendium – nagrodę za szczególne osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2014/15
Nikola Łyskowska (II b) |
Karolina Kamińska (II b) |
Natalia Wilczewska (II b) |
Lista uczniów, którym przyznano stypendium – nagrodę za wyniki w nauce w roku szkolnym 2013/14
Gajek Karolina |
Guse Miłosz |
Kowalewski Mateusz |
Radomski Szymon |
Słobodziński Amadeusz |
Słowik Przemysław |
Ugowska Małgorzata |
Lista uczniów, którym przyznano stypendium – nagrodę za wyniki w nauce i szczególne osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2013/14
Chmara Ilona |
Grulkowska Karolina |
Mańska Klaudia |
Mering Karolina |
Mering Natalia |
Mosińska Daria |
Stefańska Adrianna |
Lista uczniów, którym przyznano stypendium – nagrodę za szczególne osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2013/14
Jach Paulina |
Kołsut Adrianna |
Słowik Agata |
Szmaglińska Marta |
Machola Nikola |