1. KSIĄŻKOWA LISTA PRZEBOJÓW

Zapraszamy uczniów klas IV-VIII do wzięcia udziału w głosowaniu na książkę, którą warto przeczytać i polecić innym czytelnikom. Głosowanie będzie odbywało się w formie elektronicznej. Na adres biblioteki bibliotekaszkolnank@wp.pl należy przesłać informację zawierającą imię i nazwisko autora, tytuł polecanej książki oraz swoje imię i nazwisko i klasę. Spośród uczestników biorących udział w głosowaniu, zostanie wylosowana osoba, która otrzyma nagrodę niespodziankę. Akcja trwa od 8.03.2021 r. do 26.03.2021 r. Ranking najpopularniejszych książek zostanie zamieszczony na stronie szkoły w zakładce BIBLIOTEKA.

1. MOJE PODRÓŻE PO LITERATURZE.

Konkurs "Moje podróże po literaturze" skierowany jest do uczniów klas I-III SP. Uczestnik konkursu zakłada zeszyt, w którym będzie wpisywał informacje o przeczytanych książkach - autor i tytuł książki, krótka informacja o treści książki i wrażeniach jakie wywarła lub samodzielnie namalowana ilustracja do książki. Konkurs trwa do 30.04.2021 r. Regulamin konkursu. załącznik nr 1.