Dni adaptacyjne

Serdecznie zapraszamy dzieci nowo przyjęte i ich Rodziców

na dni adaptacyjne w przedszkolu,

w dniach 30 – 31 sierpnia 2021 r.,

• Pomogą i ułatwią przekroczenie progu przedszkola;
  • Pomogą przezwyciężyć strach przed zmianą środowiska;
  • Pozwolą poznać pracowników i pomieszczenia przedszkola;
  • Uświadomią, że pobyt w przedszkolu może być ciekawą i wesołą zabawą oraz formą radosnego działania.

W sali będziemy się wspólnie bawić, tworzyć i poznawać. Włączenie najbliższych w poznawanie przez dziecko nowego środowiska wychowawczego, ułatwia mu nawiązanie kontaktu z nauczycielką, rówieśnikami oraz poznanie otoczenia materialnego w warunkach komfortu psychicznego i tym samym poszerza jego możliwości rozwojowe.

Zapraszamy dzieci grupy:

• Kubusie - pani Ania i pani Magda będą czekać na Was o dowolnej porze pomiędzy godziną 9:00 a 12:00 w sali nr 4
  • Sówki – pani Aldona będzie czekać na Was od godziny 9:00 do 10:30 w sali nr 11.
  • Króliczki – pani Hania będzie czekać na Was od godziny 10:30 do 12:00 w sali nr 11.

Prosimy zabranie obuwia zmiennego bądź skarpetek.