Bal Karnawałowy

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w dniu 11.02.2022 r. w grupach przedszkolnych Szkoły Podstawowej w Nowej Karczmie.

Tego dnia od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, motylki, piratów, policjantów oraz wiele innych znanych postaci, których nie sposób zliczyć i wymienić.

Także wystrój sal, o który zadbały wychowawczynie, wprowadzał radosny nastrój i zachęcał wszystkich do zabawy. Jedynym zadaniem dzieci tego dnia było dobrze się bawić i jesteśmy przekonani, że udało się to wszystkim wykonać na piątkę z plusem.

Przedszkolaki po dniu pełnym zabaw, konkursów i tańców, otrzymały upominek w postaci kalejdoskopu oraz coś pysznego na osłodę.