POZNAJ POLSKĘ - TORUŃ

W dniu 20.05.2023 maja klasy 3a, 3b  miały przyjemność uczestniczyć w  wycieczce do Torunia. Cały wyjazd był w części dofinansowany przez Ministerstwo Nauki i Edukacji, a to wszystko dzięki przystąpieniu naszej szkoły do projektu "POZNAJ POLSKĘ".  Nasi uczniowie zwiedzali Muzeum Toruńskiego Piernika to doskonała okazja do poznania historii i tradycji piernikarskich, które są charakterystyczne dla tego regionu. Uczniowie naszej szkoły mieli niezwykłą przyjemność uczestniczyć w zwiedzaniu Centrum Popularyzacji Kosmosu. To fascynujące miejsce, które umożliwia zagłębianie tajemnic kosmosu i eksplorację nieznanego. W ramach wycieczki nasi uczniowie mieli okazję zapoznać się z różnymi aspektami astronomii i astronautyki. Na zakończenie nasi uczniowie zwiedzali stare miasto.