Pasowanie na przedszkolaka

Dnia 17 listopada 2023 odbyła się w grupie przedszkolnej ,,Kubusie” uroczystość Pasowania na przedszkolaka.

Pasowanie to niezwykle ważna, uroczysta i wyjątkowa chwila. Jest to moment, kiedy każde dziecko staje się pełnoprawnym przedszkolakiem.

Z tej okazji do przedszkola zaproszeni zostali rodzice dzieci oraz Pan Dyrektor.

Po powitaniu przybyłych gości, Mali artyści zaprezentowali przygotowane wiersze i piosenki. Po części artystycznej dzieci złożyły przyrzeczenie, a następnie Pan Wicedyrektor dokonał uroczystego pasowania. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy oraz prezenty od rodziców i opiekunów. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem dla przedszkolaków oraz przybyłych gości.

Bardzo dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w organizację uroczystości.

Przedszkolakom natomiast życzymy, aby każdy dzień w przedszkolu był pełen uśmiechu, radości i wspólnej zabawy.