WARSZTATY ŚWIĄTECZNE W ODDZIAŁACH PRZEDSZKOLNYCH

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. Zapach pomarańczy, piernika i przystrojona choinka – to buduje magiczny świąteczny klimat. I właśnie po to, aby i w naszym przedszkolu zagościła świąteczna atmosfera w grudniu zorganizowałyśmy we wszystkich grupach przedszkolnych warsztaty Bożonarodzeniowe z udziałem  rodziców.

Celem ich było wykonanie  ozdób świątecznych oraz dekorowanie pierniczków.

Rodzice i dzieci z zapałem wykonywali piękne ozdoby oraz dekorowali pierniczki, wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności. Wspólna twórczość w atmosferze zabawy, zaangażowanie, przeżyte emocje, a co najważniejsze czas, który dzieci spędziły z rodzicami to bardzo cenne doświadczenie dla obu stron.

Warsztaty przyniosły zarówno dzieciom jak i rodzicom wiele radości a przygotowane i zabrane do domu dekoracje oraz pierniczki będą dla wszystkich wspaniałą pamiątką spędzonego wspólnie czasu.