25 marca odbył się apel w naszej szkole z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych oraz rozdaniem nagród za osiągnięcia uczniów.

Wicedyrektor szkoły, pan Maciej Bilicki , przywitał wszystkich serdecznie i podziękował uczniom oraz nauczycielom za ich wysiłek i zaangażowanie w minionym okresie nauki.

Podczas apelu wicedyrektor wręczył nagrody za wybitne osiągnięcia oraz za zaangażowanie. Wyróżnionym uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Pan Maciej Bilicki  złożył także wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzenia zdrowych, radosnych oraz pełnych spokoju Świąt Wielkanocnych. Zachęcił również do odpoczynku i refleksji nad znaczeniem tego wyjątkowego czasu.

Podkreślił, że pomimo radości i wypoczynku, uczniowie powinni pamiętać o zachowaniu ostrożności i odpowiedzialności. Zalecił, aby unikać niebezpiecznych zachowań oraz przestrzegać zasad bezpieczeństwa, zwłaszcza podczas wyjazdów i aktywności na świeżym powietrzu.

Podsumowanie wyników Stypendiady Wczesnoszkolnej

W dniach 7-15 grudnia 2023 roku uczniowie klas 1-3 naszej szkoły przystąpili do Ogólnopolskiego Konkursu Stypendiada Wczesnoszkolna organizowanego przez Firmę Edukacyjną „Orzeł” w Skierniewicach. Dzieci zmagały się w wyzwaniach z zakresu edukacji polonistycznej, matematycznej i plastycznej. Łącznie we wszystkich konkursach wzięło udział 69 uczniów.

Z przyjemnością informujemy, że:

II miejsce i tytuł Laureata Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Plastuś” otrzymała Julia Olszewska - klasa 1 a.

III miejsce i tytuł Laureata Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Plastuś” otrzymał Bartosz Ebertowski - klasa 1 a.

Wyróżnienia i tytuły Finalistów Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Plastuś” otrzymali: Marcel Karsznia – klasa 2b oraz Sandra Mering – klasa 2a.

Wyróżnienie i tytuł Finalistki Ogólnopolskiego Konkursu Ortograficznego „Ortografek” otrzymała Milena Richert – klasa 3a.

Jesteśmy z Was bardzo dumni, gratulujemy osiągnięć i doceniamy wysiłek wszystkich dzieci, które wzięły udział w konkursie.

Podsumowanie konkursu plastycznego organizowanego  przez Szkolną Kasę Oszczędnościową

Serdecznie dziękujemy uczniom z klas I-III oraz przedszkola za udział w konkursie plastycznym, organizowanym przez Szkolną Kasę Oszczędności pt. "SKO-wa pisanka". Otrzymaliśmy 41 prac. Dziękujemy za zaangażowanie i wspaniałe pomysły. Prace można podziwiać na szkolnym łączniku. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały upominki na apelu szkolnym.

Przedszkole: I miejsce - Otylia Smentoch, II miejsce Fabian Dysarz, III miejsce - Kinga Kościelska. Wyróżnienia: Franciszek Kełpin, Igor Sobiecki, Amelia Wilma, Nela Kuchlin, Marcel Steinka, Marcelina Słowik, Laura Mering.

Podziękowania otrzymują: Zofia Steinka, Noelia Templer, Dominika Kropidłowska, Kornelia Resmer, Zuzanna Radomska, Nikodem Potrac, Martyna Ebertowska, Weronika Borkowska.

Klasy I-III: I miejsce - Hanna Sobiecka, II miejsce - Aleksander Borzestowski, III miejsce - Nikola Reis. Wyróżnienia: Agata Mąkosa, Klaudia Gruchała, Julia Wilma, Amelia Kościelska, Adrianna Kościelska, Paulina Kościelska, Magdalena Modlibowska, Cezary Mering.

Podziękowania otrzymują: Kinga Walaszkowska, Julia Szeluga, Nikola Jankowska, Zofia Jakusz- Gostomska, Iga Piepiórka, Lilka Barton, Kinga Wiczling, Aleksandra Bulczak, Alicja Bulczak, Piotr Plichta, Oliwia Makowska, Janek Ugowski. Bardzo dziękuję za współpracę: opiekun SKO - Anna Leoniak.